TESLİMAT VE İADE

Ücretsiz kargo:

2000 tl ve üzeri tutarındaki siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir. Bu tutarın altındaki siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile olan anlaşmamız sayesinde indirimli olarak taşınmaktadır. Kargo taşıma bedeli oluşması durumunda taşıma ücretini kargo şirketi alıcıdan tahsil etmektedir.  

Siparişiniz, kayıtlı teslimat adresinize, kargo ile ortalama 3 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.  İade Şartları:
 

Tüm siparişler sahibine özel olarak üretilmektedir. Böylelikle iade hakkı söz konusu değildir. Tadilat : 

Siparişinizi teslim aldığınızda herhangi bir olumsuzluk söz konusu olduğunda lütfen destek@album34.com adresine mail atınız. Siparişinizde üretimden kaynaklanan bir hata söz konusuysa, Albüm34 ürününüzü en kısa zamanda ücretsiz olarak onarır ve size geri gönderir. Tadilat yapılacak ürününüzde sipariş sahibinden kaynaklanan hatalı sipariş vb. durumunda yapılacak olan tadilat için ek ücret uygulaması yapılacaktır. 

Üretimden kaynaklanan tadilatlarınızda Yurtiçi Kargo ile gönderdiğiniz takdirde, kargo ücreti alınmayacaktır.İptal Hakları :

Tüm siparişler sistem tarafından kabul edildiğinde en kısa süre içerisinde basılmaktadır. Vermiş olduğunuz bir siparişi iptal etmek istediğinizde Albüm34 müşteri hizmetlerinden onay istemeniz gerekmektedir. Ancak siparişiniz baskıya alınmadıysa iptal edilebilir. Basılmış olan siparişleriniz iptal veya iade edilemez. 
Geri ödemeler:

İptal ettiğiniz ürünler iptal şartlarına uyduğu takdirde, Albüm34 geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.
İade Adresi:
 

Fabrikalar Cad. No: 19/B Osmaniye

Bakırköy İstanbulDestek için : destek@album34.com  

0 212 510 91 00 ’dan Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.